Obróbka metali CNC

Firma oparta na kilkudziesięcioletniej tradycji

Tadex - adres

Aleja Pokoju 43A
42-207 Częstochowa
Polska

Tadex - numer telefonu

+48 34 369 81 91
+48 34 360 83 51

Tadex - email

kontakt@tadex.com.pl

Jakość to nasz priorytet

Tadex s.c.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to będzie możliwe.

Siedziba firmy i adres dostaw:

Tadex s.c. Robert Piłat, Damian Piłat, Kamil Piłat

Aleja Pokoju 43a

42-207 Częstochowa

Polska

Dane do faktur:

Tadex s.c. Robert Piłat, Damian Piłat, Kamil Piłat

ul. Sokola 14b

42-280 Częstochowa

NIP: 573-284-19-48

REGON: 242913954

Kontakt:

+48 34 369 81 91

+48 34 360 83 51

kontakt@tadex.com.pl

Kontakt

Dział Handlowy

Piotr Sikora - Specjalista ds. Handlowych

Piotr Sikora

Specjalista ds. Handlowych

psikora@tadex.com.pl

+48790880255

Marcin Cygan - Specjalista ds. Handlowych

Marcin Cygan

Specjalista ds. Handlowych

mcygan@tadex.com.pl

+48533317887

Katarzyna Kałuża - Specjalista ds. Handlowych

Katarzyna Kałuża

Specjalista ds. Handlowych

kkaluza@tadex.com.pl

+48533317864

Biuro

Katarzyna Naworska - Specjalista ds. Administracyjnych

Katarzyna Naworska

Specjalista ds. Administracyjnych

knaworska@tadex.com.pl

+48577955880

+48343698191  #0

Dział Zaopatrzenia

Karolina Parzyjagła - Kierownik Biura i Zaopatrzenia

Karolina Parzyjagła

Kierownik Biura i Zaopatrzenia

kparzyjagla@tadex.com.pl

+48600284710

Dział Kadr i HR

Anna Zębik - Specjalista ds. HR

Anna Zębik

Specjalista ds. HR

azebik@tadex.com.pl

+48533317865

+48343698191  #3

Produkcja

Andrzej Świercz - Kierownik Działu Produkcji

Andrzej Świercz

Kierownik Działu Produkcji

aswiercz@tadex.com.pl

+48530756955

Kontrola Jakości

Grzegorz Krawczyk - Kierownik Działu Kontroli Jakości

Grzegorz Krawczyk

Kierownik Działu Kontroli Jakości

gkrawczyk@tadex.com.pl

+48575881255

Magazyn

Piotr Joński - Kierownik Działu Magazyn

Piotr Joński

Kierownik Działu Magazyn

pjonski@tadex.com.pl

+48533317866

Dział IT

Marek Hajnrych - Specjalista ds. IT

Marek Hajnrych

Specjalista ds. IT

mhajnrych@tadex.com.pl

© Tadex s.c. Robert Piłat, Damian Piłat, Kamil Piłat