Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne

Aktualności  

Targi Kooperacji Przemysłowej - Subcontracting 2018

Jak co roku zapraszamy wszystkich Państwa na Targi Kooperacji Przemysłowej - Subcontracting w Poznaniu, które odbędą się  5-8 czerwca 2018 r.  Nasze stoisko będzie znajdować się w pawilonie 7, nr 75. Zaprezentujemy Państwu możliwości produkcyjne naszej firmy oraz plany rozwojowe na przyszłość. Targi będą również doskonałą okazją do skorzystania z konsultacji oraz nawiązania współpracy.

2018-05-17


Przerwa w pracy

Informujemy  wszystkich  kontrahentów, że nasza firma będzie zamknięta  w dniach:

3-4 maja 2018 r.  weekend majowy.


Po przerwie urlopowej powrócimy do pracy z nową dawką energii.

Życzymy wszystkim klientom udanego wypoczynku !


Właściciele i pracownicy firmy TADEX S.C.

2018-04-25


Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu radosnych dni wśród najbliższych.

Tadex S.C.

2018-03-30


Dugard X5 Plus

Firma TADEX po raz kolejny powiększyła swój park maszynowy. Tym razem zakupiliśmy wieloosiową obrabiarkę CNC Dugard X5 Plus.

Jest to wszechstronna obrabiarka pozwalająca na elastyczną jej konfigurację i pracę w 3, 4 i 5-ciu osiach. Stół roboczy, o średnicy 400 mm umożliwia obrabiać zarówno ciężkie i długie przedmioty jak i prowadzić obróbkę w systemie paletowym. Dokładana 5 oś, obrotowy wrzeciennik oraz wrzeciono o mocy ponad 30kW i prędkości obrotowej 18000 obr/min pozwalają prowadzić kompleksową, zsynchronizowaną i wydajną obróbkę 5-osiową.

Dzięki tej maszynie będziemy w stanie wyprodukować więcej detali w krótszym czasie i  z większą dokładnością.

Zapraszamy do współpracy

2018-01-08


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom i Kontrahentom życzymy, aby kolejny rok był wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizujecie wszystkie swoje osobiste plany i zamierzenia.

Nadchodzący Nowy Rok niech niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy rok.

W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.2017-12-23


Projekt nowej inwestycji

Jakiś czas temu wspominaliśmy o zakupie działki inwestycyjnej. Dziś przedstawimy Państwu obiecany projekt naszej nowej hali produkcyjnej i biurowca.

Cały projekt obejmuje około 2 000 m2,z czego hala produkcyjna wraz z magazynem będą obejmowały powierzchnię 1200 m2, natomiast część biurowa oraz socjalna około 550 m2.


Wysoką jakość stanowisk pracy wyznaczą systemy:

-Industrie 4.0,

-ISO 9001:2015,

-5S.


Mamy nadzieję, że podoba się Państwu nasz projekt.


2017-10-23


Nowa inwestycja

Pragniemy zapewnić swoim kontrahentom błyskawiczną realizację zamówień, najwyższą jakość obsługi jak i produkowanych detali w przystępnej cenie, z tego powodu potrzebujemy więcej miejsca dla naszej firmy. Postanowiliśmy zmienić dotychczasowe dwie lokalizacje produkcyjne na jedną kilkukrotnie większą.

Pod koniec 2017 roku nastąpi przeniesienie produkcji z ul. Sokolej 14B oraz ul. Równoległej 63A do nowej hali przy Al. Pokoju nr 43A.

Aktualnie prace budowlane wyglądają coraz lepiej, póki co przedstawiamy Państwu mapkę z nową lokalizacją inwestycji.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony firmowej na bieżąco, już niedługo przedstawimy projekt nowej hali.


2017-10-01


EMAG VL 2

Szybka realizacja zamówienia, niska cena oraz wysoka dokładność obrabianych detali, to główne kryteria, którymi sugerują się nasi Kontrahenci. Wychodząc naprzeciw takim zapotrzebowaniom postanowiliśmy zakupić nową maszynę  EMAG VL2.

Jest to już drugi pionowy automat tokarski, który dołączył do naszego parku maszyn w tym roku. Jego maksymalna średnica toczenia wynosi 200 mm, a prędkość obróbcza detali sięga 6000 obrotów na minutę.

Takie parametry dynamiczne maszyny umożliwiają szybszą produkcję oraz wysoką dokładność toczonych elementów, dzięki czemu będziemy mogli realizować zamówienia w krótszym jak dotąd czasie.

Centrum idealnie się sprawdzi w produkcji precyzyjnej, takiej jak przemysł samochodowy,  w produkcji łożysk,  elementów hydraulicznych, armatury i wielu innych.


2017-09-25


Podsumowanie sezonu 2016/2017 PWR Racing Team

Miło nam ogłosić, że zespół PWR Racing zakończył właśnie projekt bolidu RT08 z bardzo dobrym wynikiem.

Drużyna uplasowała się na 8 miejscu spośród 540 zespołów w rankingu Formuła Student, ponadto jako pierwszy zespół w historii polski studenci Politechniki Wrocławskiej tryumfowali w klasyfikacji generalnej zawodów Formula SAE Italy.

Nasza współpraca z PWR Racing jednak na tym się nie kończy. Drużyna ma już pomysły na przyszły sezon i nowe podzespoły do bolidu, które dla nich produkujemy. Mamy nadzieję, że tym razem nasza współpraca przełoży się na jeszcze lepsze wyniki.


2017-08-28


MVP Sprint 300

Nasze laboratorium pomiarowe wzbogaciło się o kolejną maszynę multisensoryczną.

MVP Sprint 300 firmy QVI, to połączenie solidnej konstrukcji, ogromnej zdolności układu optycznego i prostego w obsłudze oprogramowania Measure X.Zmotoryzowany zoom 6,5:1 który utrzymuje ostrość obrazu i osiowość w całym zakresie zoomu zapewnia optymalne przetwarzanie obrazu, a szeroki wybór oświetlenia umożliwiają uzyskanie idealnego obrazu i powtarzalne wyniki na najbardziej skomplikowanych detalach.

Dzięki temu zakupowi nasze laboratorium zyska możliwość pomiaru detali o większych gabarytach przy zachowaniu bardzo wysokiej dokładności pomiaru.


2017-08-11


TORNOS GT 13

Miło nam poinformować, że wzbogaciliśmy nasz park maszynowy o nowe urządzenie TORNOS SWISS GT 13.

Dzięki temu możemy zwiększyć naszą wydajność i przyspieszyć realizację zamówień.

2017-07-19


Targi Kooperacji SUBCONTRACTING 2017 - Podsumowanie

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko podczas Targów Subcontracting 2017.

Mamy nadzieję, że mogliśmy przekazać wszystkie informacje dotyczące działalności naszej firmy.

Liczymy ,że nasze możliwości produkcyjne oraz zapewniona wysoka jakość  pozwolą na nawiązanie szerszej współpracy z Państwa firmami.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję w 2018 roku.


2017-06-17


Targi Kooperacji SUBCONTRACTING 2017 - Otwarcie

Za nami pierwsze dni odbywających się w Poznaniu targów kooperacji SUBCONTRACTING 2017 .

Będzie nam miło gościć Państwa na naszym stoisku firmowym nr 65 znajdującym się w hali nr 7.

Chętnie przedstawimy naszą ofertę oraz możliwości naszego parku maszynowego.

Serdecznie zapraszamy,

2017-06-07


PWR RACING TEAM - Premiera nowego bolidu

Pragniemy poinformować ,że już 1.06.2017 odbędzie się premiera najnowszego bolidu PWR Racing Team - RT 08 .

Od dłuższego czasu wspieramy działania studentów Politechniki Wrocławskiej. Cieszymy się z osiągnięć teamu w klasie Formuła Student.

Mamy nadzieję, że dzięki nowej konstrukcji drużyna PWR Racing Team będzie mogła osiągać najwyższe cele.

2017-05-24


Targi Kooperacji SUBCONTRACTING 2017

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko podczas nadchodzących Targów ITM oraz Suncontracting, które odbędą się w Poznaniu, w dniach 6.06.2017-9.06.2017 - Pawilon 7 , stoisko 65 .  Będziemy chcieli zaprezentować możliwości produkcyjne naszej firmy oraz zachęcić Państwa do nawiązania współpracy. Targi to również czas rozmów na temat przyszłości i rozwoju, dlatego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.


2017-05-12


Podsumowanie Hannover Messe 2017

Za nami kolejna edycja targów Hannover Messe. Tegoroczne spotkania to wyjątkowy czas dla polskich wystawców. Dzięki polskiemu partnerstwu mogliśmy liczyć na szczególną uwagę pośród międzynarodowych wystawców.  Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko,że znaleźli czas na zapoznanie się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że przekazaliśmy wszelkie informacje na temat naszej działalności. Wierzymy, że w przyszłości zaowocuje to nawiązaniem bliższej współpracy.

Do zobaczenia na Hannover Messe 2018.


2017-05-08


Przerwa w produkcji

Uprzejmie informujemy, że 2.05.2017 jest w naszej firmie dniem wolnym od pracy.


2017-04-29


Kolejny dzień targów Hannover Messe

Dzisiaj mija kolejny dzień targów Hannover Messe. Gościliśmy na naszym stoisku przedstawicieli wielu firm , głównie z Europy.

Na zakończenie dnia polskie stoisko narodowe organizowało przyjecie dla gości oraz wystawców. Nie brakowało dobrej muzyki oraz polskich przysmaków.

2017-04-27


HANNOVER MESSE 2017 - 1 dzień

Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie Targów Hannover Messe przez Kanclerz Niemiec Angelę Merkel i Premier Beatę Szydło .

Cieszymy się, że możemy brać udział w tej międzynarodowej wystawie.

Mamy nadzieję, że będzie to czas wielu spotkań i rozmów owocujących nawiązaniem nowych kontaktów.

Zapraszamy Hala nr 4, stoisko F11/1


2017-04-24


Tadex sponsorem RKS "Raków" Częstochowa

Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego RKS "Raków" Częstochowa.

Cieszymy się , że możemy wspierać częstochowski klub w staraniach o awans do 1 ligi piłkarskiej. Jednocześnie mamy nadzieję, że klub nadal będzie stawiał na młodzież i swoich wychowanków z Akademii Raków. Obecnie to ponad czterystu adeptów sztuki piłkarskiej w 15 drużynach . W dużej mierze zależy nam na wspieraniu działalności tej grupy, która tworzyć będzie przyszłość zespołu. Będziemy kibicować wszystkim zawodnikom.

2017-04-19


Skontaktuj się z nami:

Piotr Sikora, Specjalista ds. Handlowych

Piotr Sikora

Specjalista ds. Handlowych

Marcin Cygan, Specjalista ds. Handlowych

Marcin Cygan

Specjalista ds. Handlowych

Katarzyna Kałuża, Specjalista ds. Handlowych

Katarzyna Kałuża

Specjalista ds. Handlowych

Tadex s.c.

Siedziba firmy

ul. Sokola 14b
42-280 Częstochowa
Polska

tel: +48 34 369 81 91
fax: +48 34 360 83 51
e-mail: kontakt@tadex.com.pl

NIP: 573-284-19-48
REGON: 242913954

Jak dojechać?

Mapa dojazdu